Vesterbro/Kgs. Enghavekredsen
 
20. oktober 2014

Bestyrelsen for 9. kreds. 2012

Hermed bestyrelsens adresseliste, til brug for kontakt.


13. april 2011

Bestyrelsesliste 9. kreds Socialdemokraterne Vesterbro/ Kgs. Enghave.

 

Formand

Lasse Bjerg Jørgensen

Bagerstræde 5 1. th.

1617 V

parsifal@paradis.dk

61204603

 

 

Næstformand.

Mia Hedlund.

Valby Langgade 99 2. 212

2500 Valby

Email: mia.hedlund@yahoo.dk

Tlf: 20947804

 

Kasserer

Nina Hirsch Mikkelsen.

Skjalm Hvides gade 4, 3.

1728 V

Email: hirsch63@hotmail.com

21485374

 

 

Vesterbroansvarlig

Rene Rud Mikkelsen

Skjalm Hvides gade 4, 3.

1728 V

Email: renenina@vip.cybercity.dk

41892206

 

 

Kgs. Enghaveansvarlig

Peter Lund Jensen

Borgmester Christiansens gade 34, 2 tv.

2450 SV

 

 

 

Medlemsansvarlig Vesterbro

Per Zimsen Kristiansen

Dannevirkegade 19, 4. th.

1763 V

per.zimsen.kristiansen@skolekom.dk

33230714

 

 

 

Medlemsansvarlig Kgs. Enghave.

Joan Bødker.

Wagnersvej 5 d. 1. th.

2450 SV

boedkerk@mail.dk

23318587

 

 

Redaktør af Glimt.

Kristian Westfall.

Ryesgade 10, 4

2200 N

kongwestfall@yahoo.dk

27209146

 

 

Sekretær

Ingrid Bøcker Jensen.

Wagnersvej 6, st.tv.

2450 SV

ibj@privat.dk

36174049

 

Lærke Emmery.

Enghavevej 51

1674 København V

30555176

Lrk.emmery@gmail.com

 

 

Karin Kernø Jørgensen

Asger rygs gade 15, 1.th.

1727 V

Karin_kernoe@hotmail.com

20708268

 

 

Laust Bredahl.

Lundbyesgade 15

1771 V

laustbredahl@hotmail.com

24651738

 

 

Eylem Unuvar.

Carl Langesvej 49, 2 th.

2500 Valby

eylem_unuvar@hotmail.com

20338483

 

Supplanter:

 

Niels Bjerrum

Hedebygade 14 A 4 th.

1754 V

nbjerrum@hotmail.com

30663837

 

Niklas Boesen.

Slangerupgade 24, 2 tv

2200 N

Niklas_boesen@hotmail.com

60768524

 

 

Kritiske revisorer.

 

Eik Kristensen.

Sankelmarksgade 5. st.

1676 V

eik.kristensen@gmail.com

31221069

 

Jørgen Høyer.

Valby Langgade 136, 1. tv.

2500 Valby.

Hoyer2009@live.dk

20313704

 

Kritisk revisor suppleant.

 

Karen Levin.

Wagnersvej 9 A, 2 tv

2450 SV

kalu@mail.dk

36171621

 

 

 

 

 



 



Ny adgangskode?
 
Socialdemokraterne · Danasvej 7 · 1910 Frederiksberg C · Telefon 72 30 08 00 · partikontoret@partikontoret.dk · © Socialdemokraterne 2009